Parkeerplaats te huur Nantes - Gare de Nantes Nord - Jardin des plantes
En partenariat avec Zenpark
4.5
(507)
(41 opmerkingen)
104 rue Gambetta, Nantes
Voorbeelden van tarieven
Op dat moment
1 uur
2,50 €
4 uur
8,50 €
1 dag
21,00 €
1 week
82,00 €
4 weken
179,00 €
In de maand
113 €
Aangepaste voertuigen
Maximale hoogte
:
2,0m
Klein
Gemiddeld
Groot
Zeer groot
Motorfiets
Fiets
Locatie
104 rue Gambetta, Nantes
Toegang tot de parkeerplaats

De parkeerplaats opent via de Yespark app!
Nadat u zich heeft aangemeld, krijgt u via de Yespark-app op uw telefoon toegang tot de parkeerplaats, in het gedeelte 'Afstandsbediening'.

De parkeerplaats opent via de Yespark app!
Tijdens uw reservering krijgt u via uw telefoon toegang tot de parkeerplaats via de Yespark-app in het gedeelte 'Afstandsbediening'.
Hoe werkt het?
De parkeergarage bevindt zich op 104 rue Gambetta in Nantes.
De toegang is te herkennen aan het Zenpark-bord buiten.
Parkeervoordelen
Toegewezen stoel
Ondergrondse parkeerplaats
Functies
Maximale hoogte : 2,0m
Functioneren
Openen vanuit de app
Openen vanuit de app
Klantenservice (7 dagen per week)
2 dagen gratis proefperiode
Geen verplichting
Veilige betaling
Geen borg
Gratis annuleren
Stel een vraag over deze parkeerplaats
Helpcentrum
Meerdere parkeerplaatsen nodig?
Yespark Pro, een aanbod speciaal voor alle professionals
Vraag een offerte aan
41 Reacties
4.5
(507)
Gemakkelijke toegang
4.3
(3)
Beveiliging
4.0
(3)
Plaats
4.0
(3)
Schoonheid
3.7
(3)
Bertrand
04 juni 2026
Juste une voiture gênante dans le sous sol garée devant la barrière
—
Vertaald door Google
Philippe
30 mei 2026
Tout est bien organisé sauf le numéro d’assistance affiché dans le parking qui n’est plus valable!!
—
Vertaald door Google
Didier
22 mei 2026
Difficulté pour ouvrir la porte d'accès piéton de l'extérieur.
—
Vertaald door Google
Bekijk meer recensies
Ontdek hoe beoordelingen werken
Het dichtstbijzijnde vervoermiddel
Tramway - Gare SNCF
(lijn 1)
9 min lopen
Train - Nantes
(lijn NTS)
11 min lopen
Tramway - Saint-Mihiel
(lijn 2)
11 min lopen
Reserveer een plek op de parkeerplaats Nantes - Gare de Nantes Nord - Jardin des plantes
Yespark biedt u de mogelijkheid om uw voertuig te parkeren in een privé, ondergrondse parkeergarage . U vindt deze aan de Rue Gambetta 104 in Nantes. Deze parkeergarage is ideaal voor wie zijn of haar auto op een privé, ondergrondse locatie wil parkeren. Om een parkeerplaats te reserveren, dient u een account aan te maken op de Yespark-website en te klikken op "bezoek de parkeergarage". Er zijn geen verborgen kosten : de getoonde prijs is uw maandelijkse betaling. Profiteer nu van deze aantrekkelijke huurvoorwaarden. U opent uw parkeergarage met de digitale afstandsbediening die bij uw Yespark-app is inbegrepen.
Reserveer kortparkeren bij Yespark!
Yespark biedt nu kort parkeren aan in haar parkeergarages! Reserveer uw plek in een beveiligde ondergrondse parkeergarage voor slechts een paar uur of dagen, of huur een parkeerplaats voor een maand. Als u een trip naar Nantes plant - station Nantes Nord - Jardin des Plantes om te winkelen, te wandelen of een bezoek te brengen, reserveer dan uw plek in slechts 2 minuten en parkeer direct! Bezienswaardigheden in de buurt zijn onder andere: Rue Félix Faure, station Rezé - Pont-Rousseau en Parc Verger du bout de l'allée.
Openbaar vervoer in de buurt
Het SNCF- treinstation is bereikbaar met tramlijn 1. Daarnaast zijn er diverse andere openbaarvervoermogelijkheden in de buurt. Vanaf deze parkeerplaats kunt u ook station Saint-Mihiel ( tramlijn 2 ) bereiken. Vanuit deze parkeerplaats heeft u tevens gemakkelijk toegang tot station Commerce ( tramlijn 3 ).