Parkeerplaats te huur Gare de l'Est - rue de Paradis - Paris 10
Aangepaste voertuigen
Maximale hoogte
:
1,78m
Klein
Gemiddeld
Groot
Zeer groot
Motorfiets
Fiets
YesCare is een uitgebreide bescherming die u gedurende de gehele looptijd van uw abonnement kwaliteitsservice en de best mogelijke parkeerervaring garandeert.
Bij elke boeking profiteert u van gratis bescherming tegen annulering door de gastheer, onjuistheden in de accommodatiebeschrijving en andere problemen, zoals problemen bij het bereiken van de accommodatie.
Locatie
24 rue de Paradis, Paris 10
Toegang tot de parkeerplaats

De parkeerplaats opent via de Yespark app!
Nadat u zich heeft aangemeld, krijgt u via de Yespark-app op uw telefoon toegang tot de parkeerplaats, in het gedeelte 'Afstandsbediening'.

De parkeerplaats opent via de Yespark app!
Tijdens uw reservering krijgt u via uw telefoon toegang tot de parkeerplaats via de Yespark-app in het gedeelte 'Afstandsbediening'.
Hoe werkt het?
De ingang van de parkeergarage bevindt zich op 24 rue de Paris. De voetgangersingang bevindt zich eveneens op 24 rue de Paris.
Parkeervoordelen
Toegewezen stoel
Verbeterde beveiliging
Welkom
Ondergrondse parkeerplaats
Functies
Maximale hoogte : 1,78m
Functioneren
Openen vanuit de app
Openen vanuit de app
Klantenservice (7 dagen per week)
Geen verplichting
Veilige betaling
Geen borg
Stel een vraag over deze parkeerplaats
Helpcentrum
Meerdere parkeerplaatsen nodig?
Yespark Pro, een aanbod speciaal voor alle professionals
Vraag een offerte aan
16 Reacties
4.7
(40)
Gemakkelijke toegang
4.6
(62)
Beveiliging
4.9
(33)
Plaats
4.7
(30)
Schoonheid
4.9
(33)
Frédéric
05 april 2026
rapide, simple, immédiat et totalement digitalisé / prix cohérent pour le quartier et parking facile d'accès
—
Vertaald door Google
Olivier
Geabonneerd op 5 maanden
27 februari 2026
Je suis très satisfait par mon parking, il correspond parfaitement à mes attentes
—
Vertaald door Google
Nicolas
Geabonneerd op ongeveer 3 jaar
25 januari 2026
Je souhaiterais une place dans le même parking mais niveau -1. Sinon j'envisage de louer un autre parking autre-part
—
Vertaald door Google
Bekijk meer recensies
Ontdek hoe beoordelingen werken
Het dichtstbijzijnde vervoermiddel
Métro - Poissonnière
(lijn 7)
6 min lopen
Métro - Gare de l'Est
(lijnen 4, 5)
8 min lopen
Transilien - Gare de l'Est
(lijn P)
11 min lopen
Métro - Bonne Nouvelle
(lijnen 8, 9)
12 min lopen
Reserveer een plek op de parkeerplaats Gare de l'Est - rue de Paradis - Paris 10
Des places de stationnement sont à votre disposition 24 rue de Paris. Le parking se trouve à Charenton-le-Pont. Le parking est propre et entretenu de façon régulière. Avec Yespark, vous pouvez bénéficier d’une place de stationnement en quelques clics. Pas besoin de signer de bail. Sans frais cachés : le prix affiché est le prix de votre mensualité. Bénéficiez de votre place de parking privée sans plus attendre. L’ouverture de votre parking se fera à l’aide de la télécommande numérique, incluse dans votre application Yespark.
Openbaar vervoer in de buurt
Het station Poissonnière is bereikbaar met metrolijn 7. Ook andere openbaarvervoermogelijkheden bevinden zich in de buurt. Als u voor deze parkeerplaats kiest, heeft u tevens toegang tot station Gare de l'Est ( metrolijnen 4 en 5 ). U kunt ook gebruikmaken van de handige parkeergelegenheid in de buurt van Gare de l'Est ( Transilien P-lijn ). Als alternatief kunt u naar station Bonne Nouvelle gaan ( metrolijnen 8 en 9 ).
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen
Met een maandabonnement heeft u een gratis proefperiode van 2 dagen op de parkeerplaats. Aan het einde van deze proefperiode wordt de eerste maandelijkse betaling van uw creditcard afgeschreven. Volgende maandelijkse betalingen worden op de verjaardag van de eerste betaling afgeschreven en worden automatisch verlengd, tenzij u opzegt.
Met een jaarabonnement betaalt u maandelijks na een gratis proefperiode. Annuleren is gedurende 12 maanden niet mogelijk.
Voor een reservering voor kort parkeren dient u het volledige bedrag bij boeking te voldoen.
Met een jaarabonnement betaalt u maandelijks na een gratis proefperiode. Annuleren is gedurende 12 maanden niet mogelijk.
Voor een reservering voor kort parkeren dient u het volledige bedrag bij boeking te voldoen.
Na uw online boeking ontvangt u een bevestigingsmail met informatie over de toegang tot de parkeerplaats, uw toegewezen parkeerplaats en een link om de slagboom te openen vanaf uw smartphone. Mocht u problemen ondervinden, dan is er een directe telefoonlijn beschikbaar.
Ja, het abonnement gaat pas in na een gratis proefperiode, waarin u kunt controleren of de ondergrondse parkeergarage bij u past en of de toegewezen parkeerplaats geschikt is voor uw voertuig. Indien nodig kunt u uw parkeerplaats, de parkeerplaats wijzigen of kosteloos annuleren.
Met een abonnement is de parkeerplaats te huur zolang u dat wenst, mits de eigenaar van de parkeerplaats deze niet wil terugnemen. Bij kortparkeerreserveringen is de parkeerplaats alleen beschikbaar voor de duur van uw reservering.
Stel een vraag over deze parkeerplaats
Helpcentrum