Parkeerplaats te huur Notre-Dame-de-Bonsecours - Nancy
4.2
(26)
(9 opmerkingen)
183 avenue de Strasbourg, Nancy
Aangepaste voertuigen
Maximale hoogte
:
1,9m
Klein
Gemiddeld
Groot
Zeer groot
Motorfiets
Fiets
YesCare is een uitgebreide bescherming die u gedurende de gehele looptijd van uw abonnement kwaliteitsservice en de best mogelijke parkeerervaring garandeert.
Bij elke boeking profiteert u van gratis bescherming tegen annulering door de gastheer, onjuistheden in de accommodatiebeschrijving en andere problemen, zoals problemen bij het bereiken van de accommodatie.
Locatie
183 avenue de Strasbourg, Nancy
Toegang tot de parkeerplaats

De parkeerplaats opent via de Yespark app!
Nadat u zich heeft aangemeld, krijgt u via de Yespark-app op uw telefoon toegang tot de parkeerplaats, in het gedeelte 'Afstandsbediening'.

De parkeerplaats opent via de Yespark app!
Tijdens uw reservering krijgt u via uw telefoon toegang tot de parkeerplaats via de Yespark-app in het gedeelte 'Afstandsbediening'.
Hoe werkt het?
De ingang van de parkeergarage bevindt zich op 183 Avenue de Strasbourg. Het Yespark-bord wijst de toegang tot de parkeergarage aan.
Parkeervoordelen
Toegewezen stoel
Toegewijde abonnees
Ondergrondse parkeerplaats
Videobewaking
Residentie met conciërge
Functies
Maximale hoogte : 1,9m
Functioneren
Openen vanuit de app
Openen vanuit de app
Klantenservice (7 dagen per week)
2 dagen gratis proefperiode
Geen verplichting
Veilige betaling
Geen borg
Stel een vraag over deze parkeerplaats
Helpcentrum
Meerdere parkeerplaatsen nodig?
Yespark Pro, een aanbod speciaal voor alle professionals
Vraag een offerte aan
9 Reacties
4.2
(26)
Gemakkelijke toegang
4.3
(24)
Beveiliging
3.9
(10)
Plaats
4.3
(13)
Schoonheid
3.8
(12)
Alain
Geabonneerd op meer dan 3 jaar
15 december 2024
non merci
—
Vertaald door Google
Georges
Geabonneerd op bijna 4 jaar
15 januari 2023
Pas de lumiere depuis plusieurs mois et la porte exterieur qui ne fonctionne pas et regulierement des vehicules qui se garent devant la porte, donc obligation d'ouvrir la porte du garage.
—
Vertaald door Google
Martial
Geabonneerd op meer dan 4 jaar
08 september 2022
Pas de lumière dans le parking depuis plusieurs semaines !!! Souvent des voitures garées juste à côté de l’entrée du parking et devant l’entrée piéton , ce qui peut gêner pour manœuvrer…!! Point positif l’entrée voiture du parking est enfin sécurisé, elle s’ouvre et se ferme …!!!
—
Vertaald door Google
Bekijk meer recensies
Ontdek hoe beoordelingen werken
Het dichtstbijzijnde vervoermiddel
Train - Jarville-la-Malgrange
(lijn JAR)
15 min lopen
Reserveer een plek op de parkeerplaats Notre-Dame-de-Bonsecours - Nancy
In Nancy , in de wijk Saint-Pierre René II - Marcel Brot, bevindt zich een ondergrondse parkeergarage . Deze parkeergarage, gelegen aan de Avenue de Strasbourg in het zuiden van Nancy , is ideaal voor professionals of inwoners van Jarville-La-Malgrange . Parkeerplaatsen zijn beschikbaar op verdieping 0 en 2. Met Yespark zijn de annuleringsvoorwaarden flexibel en is er geen borgsom. Profiteer van twee gratis proefdagen om het parkeren uit te proberen voordat u een contract afsluit. De tarieven zijn concurrerend.
Over de buurt
Yespark biedt maandelijkse parkeerverhuur aan in Nancy. Het is gelegen in de wijk Saint-Pierre René II, in het zuiden van Nancy, direct naast de Notre-Dame-de-Bonsecours. Het is ideaal gelegen voor studenten van de Marcel Brot-toren aan de Rue Joseph Cugnot en voor studenten van de Jean Prouvé Regionale Beroepsschool aan de Rue de Bonsecours. Deze wijk van Nancy grenst aan Jarville-la-Malgrange. Voor eetgelegenheden in de buurt kunt u terecht bij pizzeria Ostorea IV aan de Rue de la République en Tanti Justin aan de Rue de Bonsecours. Voor wie haast heeft, is de dichtstbijzijnde McDonald's te vinden aan de Rue Mansuy Gauvain.
Veelgestelde vragen
Veelgestelde vragen
Met een maandabonnement heeft u een gratis proefperiode van 2 dagen op de parkeerplaats. Aan het einde van deze proefperiode wordt de eerste maandelijkse betaling van uw creditcard afgeschreven. Volgende maandelijkse betalingen worden op de verjaardag van de eerste betaling afgeschreven en worden automatisch verlengd, tenzij u opzegt.
Met een jaarabonnement betaalt u maandelijks na een gratis proefperiode. Annuleren is gedurende 12 maanden niet mogelijk.
Voor een reservering voor kort parkeren dient u het volledige bedrag bij boeking te voldoen.
Met een jaarabonnement betaalt u maandelijks na een gratis proefperiode. Annuleren is gedurende 12 maanden niet mogelijk.
Voor een reservering voor kort parkeren dient u het volledige bedrag bij boeking te voldoen.
Na uw online boeking ontvangt u een bevestigingsmail met informatie over de toegang tot de parkeerplaats, uw toegewezen parkeerplaats en een link om de slagboom te openen vanaf uw smartphone. Mocht u problemen ondervinden, dan is er een directe telefoonlijn beschikbaar.
Ja, het abonnement gaat pas in na een gratis proefperiode, waarin u kunt controleren of de ondergrondse parkeergarage bij u past en of de toegewezen parkeerplaats geschikt is voor uw voertuig. Indien nodig kunt u uw parkeerplaats, de parkeerplaats wijzigen of kosteloos annuleren.
Met een abonnement is de parkeerplaats te huur zolang u dat wenst, mits de eigenaar van de parkeerplaats deze niet wil terugnemen. Bij kortparkeerreserveringen is de parkeerplaats alleen beschikbaar voor de duur van uw reservering.
Stel een vraag over deze parkeerplaats
Helpcentrum